Zapach, a relacje damsko-męskie

Uwodzenie drugiej osoby wpisało się już w kulturę człowieka i jest teraz czymś zupełnie normalnym. O ile kiedyś ludzie, którzy chcieli się spotkać, po prostu to robili bez żadnych ceregieli, dziś trzeba się natrudzić, aby zdobyć zainteresowanie płci przeciwnej.

W większości przypadków, to mężczyźni starają się o względy kobiet i robią wszystko, aby zdobyć chociaż ich numer, co daje nadzieję na rozwinięcie znajomości. Wiele czynników wpływa na to, czy nasze starania będą skuteczne i czy zaczarujemy płeć przeciwną, bowiem każdy człowiek ma swój gust i w wyborze osób, które mają im towarzyszyć, kierują się wieloma wyznacznikami. Z pewnością wielką rolę w tym odgrywa zapach jaki wydzielamy naturalnie, oraz ten, który wybieramy podczas stosowania perfum, żelów pod prysznic, oraz inne tego typu zabiegi.

Jak ważny jest zapach w relacji damsko-męskiej?

 Zapach wpływa atrakcyjnie – lub też nie, na postrzeganie naszej osoby. Dobranie odpowiednich perfum na pewno wpłynie pozytywnie na istotę naszej osoby oraz doda naszemu „ja” odpowiedniego charakteru, który potem można wykorzystać w relacji damsko-męskich. Nikt przecież, nie chciałby się spotykać z osobą, która nieprzyjemnie pachnie. Dobór odpowiedniego, atrakcyjnych perfum jest bardzo ważny, gdyż węch to jeden z najmocniejszych ludzkich zmysłów i może wiele zmienić w postrzeganiu danej osoby.

Pod adresem uwodzenie.org poznasz wiele metod skutecznego uwodzenia – dowiedz się, jak podrywać!

Oczywistym jest także to, że należy dbać o higienę i nie można dopuścić do wydzielania przykrego zapachu z naszego ciała, bo takie zachowanie, skutecznie odstrasza płeć przeciwną. O tyle, o ile markowe i wysokiej klasy perfumy mogą kosztować krocie, to dobrze pachnące żele pod prysznic, które dadzą nam poczucie świeżości oraz uwolnią z nas dobre zapachy, kosztują niewiele i absolutnie każdy powinien je stosować.

Jak dobrać odpowiedni zapach, aby zainteresować płeć przeciwną?

 W tym aspekcie musimy się przede wszystkim kierować intuicją oraz własnymi preferencjami. Nikt nie jest w stanie dogodzić każdemu, także jeśli chodzi o zapach. Wiadomym jest to, że gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, a nasze ciało intensywnie się poci, musimy dobrać perfum, który będzie pachniał orzeźwiająco i nadawał nam świeżości.

W takich sytuacjach, najlepiej będą się sprawdzały perfumy cytrusowe/drzewne – dla mężczyzn, oraz kwiatowe/roślinne – dla kobiet. Natomiast gdy panuje okres jesienno/zimowy i temperatury nie rozpieszczają, możemy sobie z pewnością pozwolić na bardziej intensywny, bardziej słodkawy perfum, który będzie mocno wyczuwalny.

Czy zapach może pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na naszą randkę?

 Tutaj sprawa jest dosyć skomplikowana. Bowiem, jeśli osoba płci przeciwnej o nas bardzo zabiega i jest nami bardzo zainteresowana, to zapach może jeszcze bardziej podkręcić doznania i sprawić, że ta osoba totalnie oszaleje na naszym punkcie. Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie, to zdecydowanie stonowany, ładny zapach, który mamy na sobie, pozytywnie wpłynie na poznanie nowej osoby.

Natomiast, jeśli źle dobierzemy perfum i nie będziemy pachnieć atrakcyjnie, może to spowodować, że osoba płci przeciwnej nie będzie okazywała zainteresowania, gdyż, tak jak już wspomniałem wcześniej, węch to jeden z najmocniejszych zmysłów człowieka i nie da się go po prostu zignorować, dlatego dbajmy o higienę i stosujmy perfumy, które podkreślą nasze „ja”!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *